Відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

01.11.2017

1 листопада 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова комісії – Тетяна Романченко). Члени комісії Олена Максимчук, Олександр Пустовіт, Галина Цуркан та Володимир Шведюк розглянули проекти рішень та інформаційно-довідкові матеріали по питаннях, що пропонуються на розгляд двадцятої сесії районної ради сьомого скликання та листи, що надійшли на розгляд комісії.
Інформували депутатів на засіданні комісії Оксана Стинга – начальник фінансового управління райдержадміністрації, Оксана Гадірова – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Вікторія Фронеску – директор КУ «Трудовий архів Долинського району», Наталія Майстренко – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.
Постійна комісія погодила орієнтовний перелік питань та рекомендувала голові районної ради винести їх на розгляд сесії. Також було  рекомендовано районній державній адміністрації внести зімни до проекту рішення «Про погодження призначення Гнатишин Нелі Анатоліївни на посаду директора Комунального закладу «Молодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» у зв’язку з тим, що у запропонованому проекті виявлена невідповідність вимогам Законам України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту».