Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестицій, власності та приватизації

16.03.2017

15 березня 2017 року в приміщенні районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестицій, власності та приватизації у складі:  голови комісії Віктора Майбороди, заступника голови комісії Валерія Григоренка, секретаря комісії Тамари Якименко, членів комісії Миколи Головчика, Сергія Коновальчука, Володимира Костючка, Сергія Ламанова та Юрія Леуша. Депутати  розглянули питання, які пропонуються на тринадцяту сесію районної ради, листи, що надійшли на розгляд комісії та планові комісійні питання.
По питаннях внесення змін та виконання  районного бюджету на 2016 рік, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік було заслухано інформацію начальника фінансового управління Оксани Стинги. Члени комісії  рекомендували районній державній адміністрації  провести корегування коштів по окремих позиціях, запропонованих у проекті «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2017 року №174 «Про районний бюджет на 2017 рік».
Під час аналізу проекту рішення «Про об’єкти (установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району» депутатами виявлено багато неточностей та невідповідностей у зазначених вартостях об’єктів, комісією рекомендовано повернути проект рішення на доопрацювання райдержадміністрації та привести у відповідність до вимог чинного законодавства та рішень районної ради.
У відповідності до Положення про постійні комісії, комісією внесено рекомендації по зняттю з контролю рішень районної ради як таких, що виконані та у зв’язку із закінченням строку дії.
Заслухавши інформацію головного лікаря Долинської ЦРЛ  Григоренко Г.В. щодо необхідності покращення матеріально-технічного забезпечення центральної районної лікарні, комісія рекомендувала райдержадміністрації розглянути можливість придбання за рахунок вільних лишків районного бюджету центральній районній лікарні операційного столу для проведення хірургічних та травматологічних втручань та ехокардіографа для діагностики вад серця.
Членами комісії були розглянуті усі заплановані питання та прийняті відповідні рішення.