Відбулося засідання протиепізоотичної комісії

31.08.2017

dsc_000331 серпня 2017 року голова районної ради Ірина Бондаренко та заступник голови районної ради Лілія Бабенко взяли участь у засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації, яка відбулася  під головуванням першого заступника голови Долинської районної державної адміністрації – голови ДНПК Інни Зеленокорінної.
Питання, що розглядалися на засіданні комісії:

  • Про епізоотичну ситуацію, що склалася у зв’язку з поширенням африканської чуми свиней (АЧС), проблемні питання та шляхи їх вирішення.
  • Про стан виконання заходів щодо профілактики та ліквідації АЧС в районі та заходи, які вживаються з метою локалізації, ліквідації та недопущення поширення збудника АЧС.
  • Про епізоотичну ситуацію по сказу тварин в Україні та районі.
  • Стихійна торгівля – потенційна небезпека здоров’ю споживача.

Світлана  Толмач – головний державний інспектор ветеринарної медицини – заступник голови ДНПК проінформувала членів комісії по питаннях, що розглядалися. Після обговорення комісією прийняті та направлені за належністю відповідні рішення щодо неухильного виконання підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності затверджених заходів та усунення виявлених порушень, відповідно до  прийнятих протокольних доручень.

dsc_0003