Відбулося пленарне засідання районного парламенту дітей

18.04.2019

gedc673917 квітня 2019 року у сесійній залі  районної ради відбулася ІІІ сесія ХІІ скликання районного парламенту дітей.
Вітаючи юних парламентарів, голова районної ради Ірина Бондаренко побажала їм результативної роботи. Ірина Петрівна наголосила, що сьогодні молодь надзвичайно активно впливає на суспільно-політичне і культурне життя.                             Освіченість, активність, креативність – яскраві риси сучасної молоді.  Завдання органів місцевого самоврядування та виконавчої влади – створити гідні умови для навчання, дозвілля та всебічного розвитку молодого покоління.
Відкрив та провів пленарне засідання голова  учнівського парламенту   Влад Глібовський . На порядку денному – заслуховування звітів про виконану роботу органів учнівського самоврядування закладів освіти району.
Заступник начальника Долинського районного відділу державної виконавчої служби головного управління юстиції у Кіровоградській області Ірина Піліпенко та провідний фахівець із соціальної роботи Долинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Козельчук  виступили перед учасниками зібрання з інформацією на тему  «Як протидіяти домашньому насильству».
Наступний етап роботи парламенту – робота  в комісіях.
За результатами роботи депутати прийняли відповідні рішення.

gedc6734

gedc6744

gedc6738

gedc6739

gedc6736

gedc6750

gedc6755

gedc6764

gedc6777