Відбулося пленарне засідання чергової восьмої сесії районної ради

23.09.2016

gedc295623 вересня 2016 року відбулася чергова восьма сесія Долинської районної ради сьомого  скликання, участь у роботі якої взяли 32 депутати. Перед початком сесії головами районної ради та райдержадміністрації було вручено обласну відзнаку  – Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради Ігорю Олексійовичу Гайдуку, депутату районної ради, голові фракції «Аграрної партії України», директору приватного сільськогосподарського підприємства «Гайдук»  за сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток області, активну громадську позицію та  з нагоди 25 річниці Незалежності України.

На сесії було розглянуто 29 питань, в тому числі «Різне». Серед важливих питань, заслуханих на сесії, питання про виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2017 року, про забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Затверджено комплексну програму цільового забезпечення призову громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом, на навчальні збори з питань мобілізації та приписки юнаків до призовної дільниці на території Долинського району на 2016-2018 роки, заслуховували депутати інформацію про стан підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та інші. Попередньо всі питання порядку денного сесії детально опрацьовувалися  на засіданнях постійних комісій районної ради, депутатами були внесені ряд суттєвих пропозицій, прийняті відповідні рішення постійних комісій.

             При розгляді змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 24 «Про районний бюджет на 2016 рік» також було прийнято цілий ряд важливих рішень: щодо виділення заробітної плати для педагогічних працівників, працівників галузі охорони здоров’я – як центральної районної лікарні, так і ЦПМСД, виділення коштів на матеріальну підтримку  комунальних підприємств – редакції газети «Долинські новини» та редакції районного радіомовлення, надання фінансової підтримки раді районної організації ветеранів. Передбачено кошти на  проведення капітального ремонту покрівлі НВК «Долинська гімназія – ЗШ І-ІІІ ст.№3». Сума, що зазначалася в проекті рішення – 220 тис. грн., була змінена в порядку обговорення. Кошти збільшено додатково на 46,9 тис. грн, щоб відремонтувати покрівлю і над спортивними роздягальнями. Не менш важливим було  рішення про виділення коштів для забезпечення харчування учнів навчальних закладів району 1-4 класів та пільгових категорій у сумі      330 тис. грн.

           Депутатами від Василівської територіальної громади – Ольховською І.Ф. та Саловим Г.В. було порушено питання щодо необхідності проведення ремонту котла для котельні Василівської загальноосвітньої школи, з метою своєчасного початку опалювального періоду. Із районного бюджету на ці потреби депутатами було виділено 30 тис. грн.

            Депутатом районної ради Ігорем Гайдуком було ініційовано звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра Внутрішніх справ України, директора Регіонального Сервісного Центру МВС України в Кіровоградській області від депутатів Долинської районної ради сьомого скликання щодо відновлення роботи центру МРЕВ ДАІ у м. Долинська, яке було схвалено на сесії районної ради, прийнято відповідне рішення. Це звернення, відповідно до прийнятого рішення, буде оприлюднене через ЗМІ.

 

gedc2959

gedc2956