Відбулося пленарне засідання чергової сьомої сесії

17.06.2016

GEDC186417 червня  в сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання чергової сьомої сесії районної ради сьомого скликання.  На сесії були присутні 27   депутатів.

У роботі сесії взяли участь  керівники  правоохоронних органів району,   голова   районної державної адміністрації, сільські голови,керівники та спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, представники місцевих засобів масової інформації.   Відповідно до рішення Президії  районної ради та розпорядження голови районної ради порядок денний сесії складався з 34 питань. Серед них : «Про стан надання медичної допомоги жіночому та дитячому населенню»,  «Про хід виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2011-2016 роки», «Про хід виконання районної програми з реалізації “Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року», «Про хід виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки», «Про виконання районного бюджету за січень – березень 2016 року», «Про об’єкти ( установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району», «Про хід виконання рішення районної ради від 25 вересня 2015 року № 508 “Про оренду майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району” , « Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності району», «Про проведення районного конкурсу на кращий опорний заклад», ряд питань по затвердженню технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок та ін.

Надзвичайно емоційно та прискіпливо розглядалося питання «Про хід виконання рішення районної ради від 25 вересня 2015 року № 508 “Про оренду майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району”. Саме це питання було відхилене депутатським корпусом та буде направлене на доопрацювання суб’єкту подання – районній державній адміністрації . З усіх інших питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

GEDC1861

GEDC1864