Відбулося представлення нового голови Долинської райдержадміністрації

01.04.2016

GEDC0404Сьогодні в приміщенні зали засідань районної ради відбулось представлення нового голови Долинської райдержадміністрації Сергія Омельченка.

Представляв нового голову райдержадміністрації очільник Кіровоградської області Сергій Кузьменко.

На заході були присутні: голова районної ради Ірина Бондаренко,  депутати районної ради, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ та організацій,закладів, підприємств, організацій та служб району, міський,  селищний та сільські голови, представники ЗМІ.

Голова облдержадміністрації наголосив на важливості налагодження співпраці нового голови державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю. Сегій Кузьменко окреслив основні завдання, які стоять перед органами влади Кіровоградщини та Долинського  району, зокрема, визначивши пріоритетними турботу про сім`ї демобілізованих та учасників АТО,  реалізацію заходів із децентралізації влади, енергозбереження, розвитку освітянської та медичної галузей району, не оминув питання боротьби з корупцією. Акцентував увагу і на важливості бюджетної роботи, адже від рівня розвитку економіки залежать соціальні можливості держави.

Привітала новообраного голову з призначенням і побажала здоров’я, плідної праці та успіхів у роботі голова райради Ірина Бондаренко, наголосивши на об’єднанні спільних зусиль у реалізації програми соціально-культурного розвитку району задля досягнення оптимальних результатів та добробуту громади району.

GEDC0395

GEDC0404

GEDC0412