Відзначили професійне свято працівників органів місцевого самоврядування

08.12.2017

gedc15387 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Напередодні, 6 грудня, в приміщенні комунального закладу «Районний культурно-дозвіллєвий центр Долинської районної ради» відбулися урочистості, у яких взяли участь  голова районної ради Ірина Бондаренко перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна, депутати і працівники місцевих рад, селищний, сільські голови, ветерани органів місцевого самоврядування та громадськість району.
Ірина Бондаренко, вітаючи присутніх зі святом, слова подяки  висловила  на адресу ветеранів самоврядування, які віддали частину своєї душі  його становленню та розвитку, голів місцевих рад, депутатів рад всіх рівнів, працівників органів місцевого самоврядування – за професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.  «На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближчі до людей і саме ви намагаєтесь вирішувати найболючіші питання життя людей – членів ваших громад.  Впевнена, що ви і надалі залишатиметесь мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу».
За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм і відповідальне ставлення до обраної справи,  вагомий  особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування району, активну громадську діяльність та з нагоди професійного свята Грамотами райдержадміністрації і районної ради, а також подарунками відзначено кращих працівників, ветеранів органів місцевого самоврядування та голів рад району.
Аматори народного мистецтва подарували учасникам урочистостей чудовий концерт.

gedc1538

gedc1594

gedc1530

gedc1568

gedc1567

gedc1565

gedc1585

gedc1602