Відзначили 30-у річницю створення Долинської районної організації ветеранів України

24.03.2017

dsc_006423 березня 2017 року в молодіжному центрі «Червона калина» відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці створення Долинської районної організації ветеранів України за участю керівництва району, міста, органів місцевого самоврядування, членів ради та активів первинних ветеранських організацій, активістів ветеранського руху.
Ірина Бондаренко, голова районної ради, від себе особисто та від  імені депутатського корпусу районної ради привітала присутніх з визначною датою, відзначила, що протягом усіх цих років ветеранська організація бере активну участь у житті нашого району, патріотичному вихованні молоді, організації цікавого дозвілля для людей поважного віку, піклується про ветеранів війни.
Ветеранський загал нашого району налічує більше 9 тисяч чоловік. Всі вони об’єднані у 32 первинні ветеранські організації. Рада районної  організації ветеранів основні свої зусилля спрямовує на турботу про найповажніших людей району – наших ветеранів. Це і допомога у вирішенні питань соціального захисту, сприяння у наданні медичної допомоги, вирішення питань надання матеріальної допомоги . Щорічно, напередодні Дня Перемоги, за ініціативи ради ветеранів проводиться автопробіг  «Пам’ять», участь у якому спільно беруть  ветерани, молодь, керівництво району, протягом 8 років  працює в  районі  клуб «Ветеран».
Ірина Петрівна побажала усім учасникам зібрання мирного неба, здоров’я та благополуччя,  надалі займати активну громадську позицію, бути для усіх прикладом, а найбільш за все – для підростаючого покоління.
З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної організації ветеранів України Микола Почапський, керівники району та міста, побажали ветеранам здоров’я, радості, оптимізму і благополуччя, злагоди, взаєморозуміння та миру. Керівники підприємств і установ,   найактивніші члени ветеранських організацій району за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, всебічний соціальний захист ветеранів та пенсіонерів, були відзначені грамотами. По закінченню урочистої частини відбувся святковий концерт.

dsc_0057

dsc_0033

dsc_0042

dsc_0049

dsc_0061

dsc_0064