Відкрили районну новорічну ялинку

23.12.2019

GEDSC DIGITAL CAMERA23 грудня 2019 року в комунальному закладі “Районний Будинок культури» Долинської районної ради  урочисто відкрили районну новорічну ялинку.
Із прийдешніми новорічними та різдвяними святами всіх привітала голова районної ради Ірина Бондаренко. Вона побажала  присутнім, щоб новий рік був  наповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Щоб діти були творчими та сміливими, з новими силами та щасливими відчуттями досягали нових успіхів та здійснювали свої мрії у новому році.  Побажала щастя і миру кожній родині.
Завдяки яскравому новорічному дійству, яке підготували працівники районного Будинку культури, присутні отримали масу гарних емоцій.
На святі відкриття головної ялинки району було чимало розваг та цікавих конкурсів, що створило дійсно веселу та дружню атмосферу свята, яка передала новорічний настрій, любов і добро. Дитячі забави довкола головної ялинки доповнили свято неповторним колоритом, позитивом. Учасники дійства отримали солодки подарунки.

5

8

10

GEDSC DIGITAL CAMERA

12

13

GEDSC DIGITAL CAMERA
GEDSC DIGITAL CAMERA