Відлунало свято Останнього дзвоника

26.05.2017

gedc0897Сьогодні, 26 травня 2017 року, у Долинському районі, як і в усіх школах України, пройшло свято Останнього дзвоника, яке сповіщає школярам про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, випускникам повідомляє про початок нового дорослого та самостійного етапу в житті, адже попереду – нові вершини та нові досягнення.
В урочистостях з нагоди Дня останнього дзвоника, які відбулися у комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» взяла участь голова Долинської районної ради Ірина Бондаренко. Вона привітала від себе особисто та від депутатського корпусу районної ради учнів, батьків, вчителів із цим одночасно радісним і хвилюючим днем та побажала школярам гарно відпочити і набратися сил перед початком нового етапу навчання. Звертаючись до випускників, Ірина Петрівна побажала їм щасливої, сповненої гарними подіями і здобутками дороги; бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни; впевненості  у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх найзаповітніших мрій. Усім також побажала щастя, добра, міцного здоров’я та подальших успіхів!
Відповідно до рішення районної ради від 13 червня 2007 року № 183 «Про затвердження Положення про щорічну районну премію в галузі освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту», подання районної державної адміністрації  та розпорядження голови районної ради Ірина Бондаренко вручила грошові премії кращим учням школи – переможцям олімпіад, конкурсів, змагань: Богащенко Анастасії, Ласкурику Дмитру, Решетнику Віталію, Шепеленку Дмитру, Ілляшову Іллі, Коліснику Максиму, Миронову Іллі.
Гарна музика, що лунала на шкільному подвір’ї, яскраві художні номери, гарні слова батьків та вчителів, щасливі посмішки учнів та легкий смуток на чолах випускників – це те, чим запам’ятовується свято Останнього дзвоника для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів в різних куточках нашої країни.

gedc0899

gedc0907