Відтепер отримати свідоцтво про народження дитини можна у пологовому будинку

23.03.2016

DSC_0010Міністерство юстиції кілька місяців тому анонсувало пілотний проект з видачі свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологових будинках. 

Долинщина теж долучилася до пілотного проекту Міністерства юстиції України з видачі свідоцтв про народження у пологових будинках.
І сьогодні нововведення втілилось в життя:  в центрі матері та дитини відбулася перша урочиста церемонія державної реєстрації новонародженої дівчинки – Сидоренко Альбіни Дмитрівни. Церемонію реєстрації новонародженої провела начальник відділу ДРАЦСу Долинського районного управління юстиції Лариса Пірожкова . Після того, як мама дівчинки, житель села Новоолександрівки, Анастасія Володимирівна скріпила відповідні папери своїм підписом, їй вручили перший документ їхньої дитини – свідоцтво про народження.

Молодих батьків із цією визначною для них подією привітали голова Долинської районної ради Ірина Бондаренко,  заступник голови Долинської РДА Олександр Ворона  та вручили батькам подарунки. Також сім`ю привітали начальник Долинського районного управління юстиції Валентина Татарченко, начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Долинського районного управління юстиції Лариса Пірожкова, медперсонал закладу, а також рідні та друзі родини, які завітали на церемонію реєстрації.

У свою чергу, начальник Долинського районного управління юстиції Валентина Татарченко, вітаючи молодих батьків, зазначила, що органи юстиції хочуть бути відкритими та доступними для людей, і запросила батьків активно користуватися новим сервісом Міністерства юстиції.

DSC_0007   DSC_0010