В облдержадміністрації обговорили соціально-економічну ситуацію у Долинському районі

12.02.2016

В облдержадміністрації продовжуються співбесіди щодо підведення підсумків соціально-економічного розвитку районів області у 2015 році та визначення завдань на 2016 рік під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка.

11 лютого голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у засіданні робочої групи, на якому розглядали стан справ у Долинському районі. Також  були присутні перший заступник голови Долинської райдержадміністрації Сергій Омельченко та члени відповідної робочої групи – керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
Заступник голови Долинської райдержадміністрації Сергій Омельченко на початку засідання коротко поінформував про підсумки роботи за минулий рік. 
Робоча група розглянула питання основних напрямків життєдіяльності території, а саме ситуацію в аграрному секторі, ситуація на ринку праці, фінансову діяльність території за минулий рік , ситуацію  у галузі охорони здоров’я, стан справ галузі освіти та соціального захисту населення.
Особливу увагу під час наради було приділено питанню підтримки учасників антитерористичної операції. На сьогодні, за словами Сергія Омельченка, в районі вже видано 106 наказів про надання дозволу на розробку землевпорядної документації для ведення учасниками АТО особистого сільського господарства загальною площею 180,7 га. Проте, свідоцтва на право власності на земельні ділянки отримали лише 37 учасників АТО.