В Олександрівці відбувся звіт сільського голови та депутата районної ради

12.07.2018

111 липня 2018 року на відкритій зустрічі перед територіальною громадою  звітували про роботу Олександрівський сільський голова Олександр Сіліч та депутат районної ради сьомого скликання Ростислав Парцей. У зустрічі взяли участь заступник голови районної ради Лілія Бабенко та  мешканці територіальної громади.
Олександр Сіліч проінформував присутніх про виконання власних повноважень та проведену роботу по розвитку  підвідомчих територій – це ремонт доріг, кладок, проведення освітлення, благоустрій вулиць та кладовищ, проведених ремонтних роботах у ДНЗ «Лісовичок»,  Олександрівській школі  та ФАПах, заходах по встановленню веж та забезпеченню населення Інтернет-зв’язком, залученню інвесторів для розвитку підвідомчої території  та інше.
Олександр Михайлович зупинився на питаннях, з якими найчастіше звертаються жителі сіл – це виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери, оформлення субсидій та інше.
Ростислав Парцей, депутат районної ради сьомого скликання, проінформував мешканців територіальної громади про свою депутатську роботу та про проведену роботу по вирішенню питань, з якими звертаються жителі сіл.
Лілія Бабенко, заступник голови районної ради,  подякувала сільському голові за співпрацю з депутатським корпусом районної ради та районною владою у зміцненні матеріально-технічної бази соціальних закладів та наданні субвенцій районному бюджету на харчування дітей І-ІV класів та на придбання інсулінів та туберкуліну, і інше. Лілія Вікторівна наголосила на співпраці депутата районної ради Парцея Р.Ю. з депутатським корпусом сільської ради, сільським головою  та Олександрівською територіальною громадою. Адже саме завдяки співпраці є вагомі результати роботи, які відчувають жителі підвідомчих територій.

2

6

1