В спільній молитві за Україну та її захисників

11.04.2018

gedc2642Весь православний світ цього року з 8 по 14 квітня зустрічають Світлу Великодню седмицю – перший пасхальний тиждень – час загальної радості і свята. Цей тиждень в храмах проходитимуть урочисті літургії з Хресним ходом, буде звучати дзвоновий благовіст.
10 квітня 2018 року, у Світлий вівторок, у церкві на честь Успіння Божої Матері Олександрійської єпархії УПЦ м. Долинська відбулася спільна молитва за Україну та військовослужбовців, які захищають країну в зоні антитерористичної операції.
Провів молебень Благочинний храмів Долинського району протоієрей Віктор Місяйло та настоятелі релігійних громад парафії: на честь Святого Архангела Божого Гавриїла ієрей Микола м.Долинська; Покровської парафії  ієрей Олександр с.Бокове; на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці с.Новогригорівка Перша протоієрей Петро;  Покровської парафії с.Гурівка протоієрей Мирон; на честь Святителя Миколи Чудотворця с.Братолюбівка ієрей В’ячеслав.
Благочинний Долинського округу отець Віктор освятив дарунки(паски, цукерки, крашанки, м’ясні вироби), зібрані з нагоди Великодніх свят священнослужителями та прихожанами для захисників, привітав усіх зі святом Христового Воскресіння та Світлою Пасхальною Седмицею. Велично та урочисто під церковним куполом лунало «Хритос Воскрес» – «Воістину Воскрес» та традиційно по завершенню богослужіння священиками було виконано «Многая літа».
З нагоди Великого свята Воскресіння Христового, в рамках акції «Великодні дарунки – на передову», волонтери Долинщини вирушили в поїздку на Схід України з Великодніми подарунками для захисників країни, зібраними працівниками установ та організацій району.
До акції долучилися:  колективи загальноосвітніх шкіл № 1, 2, 3 м. Долинська та Братолюбівського, Олександрівського, Василівськоого, Маловодянського, Іванівського, Молодіжненського, Гурівського навчальних закладів;
Долинської районної ради та районної державної адміністрації , Молодіжненської селищної, Олександрівської, Іванівської, Маловодянської, Суходільської, Новогригорівської Другої, Новоолександрівської, Гурівської, Богданівської, Березівської,  Новогригорівської Першої сільських рад. Працівники Держпродспоживслужби в Долинському районі, Долинського РЕМ, центральної районної лікарні, КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА, управління соціального захисту населення РДА, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району, Долинського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Кіровоградській області,підприємець Новіков В.В. м. Долинська.
Паливно-мастильними матеріалами забезпечили депутат районної ради Черніцький В.В., сільгоспвиробники Василюк А.Ф., Пугач С.В.
Свято Воскресіння Господнього, Світла Великодня Седмиця – це чудова нагода людям долучитися до великої радості вічного життя з Богом. Тож, намагаймося діяти так, щоб кожне пережите нами свято підіймало нас на новий рівень духовної досконалості. А для цього, перш за все, навчаймося розрізняти правду від помилок, першочергові речі від другорядних, а корисні від  шкідливих.
Миру нашій країні!

gedc2640

gedc2657

gedc2642

gedc2645

gedc2543

gedc2539

gedc2661

gedc2549

gedc2541

gedc2633

gedc2632

gedc2626

gedc2625

gedc2548

gedc2662

gedc2668

gedc2670

gedc2676

gedc2629

gedc2677