Голова районної ради взяла участь у засіданні колегії та семінарі-нараді з головами місцевих рад

09.11.2017

9 листопада 2017 року голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у засіданні колегії районної державної адміністрації та семінарі-нарадіз головами місцевих рад, яку провів голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко.
У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі; підприємств, установ та організацій, керівники органів місцевого самоврядування району, представники засобів масової інформації.
Члени  колегії заслухали інформації:  начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури  райдержадміністрації Тетяни Алексеєвої про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку Долинського району; начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксани Стинги  про виконання бюджетів за січень-вересень 2017 року та начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Іващенко про стан оплати праці на підприємствах, в установах та організаціях району.
Після обговорення були прийняті відповідні рішення.
По закінченню роботи колегії відбулася семінар-нарада з головами місцевих рад, на якій Людмила Кошелєва, головний спеціаліст управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Кіровоградській області ознайомила присутніх з проведенням анкетування серед фермерських господарств, діяльність яких пов’язана з придбанням та застосуванням засобів захисту рослин.
Також розглядалося одне із актуальних питань провадження діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування  – здійснення регуляторної політики у відповідності до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Завідувач сектору Державної регуляторної служби України у Кіровоградській області Наталія Оніщенко надала роз’яснення основних положень Закону та особливості їх застосування.