Гуманітарна допомога на фронт

21.02.2017

210220171Завдяки волонтерам, які збирають та відвозять на українсько-російський фронт гуманітарну допомогу, ми дізнаємося про своїх земляків, їхнє життя-буття за мирною межею, чого саме вони потребують.
17-19 лютого волонтери Долинщини Вадим Мірошніченко та Сергій Москальов побували у бійців 55‑ї та 72-ї бригад, які зараз займають передові позиції біля Авдіївки на Сході України та передали  гуманітарну допомогу, подарунки. Бійцям привезли все саме необхідне: продукти харчування, теплі речі, інструменти та інше.
Цього разу силами небайдужих жителів Долинщини та підприємців вдалося зібрати повний мікроавтобус вантажу. До збору долучилися керівники сільськогосподарських підприємств (ПСП «Надія», ПСП «Мрія», ТОВ «Перемога», ТОВ «Агропостач», АФ «Долинка», АФ “Нива”, СФО «Россолан», Кіровоградська філія ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», ФГ «Паросток», СФГ «Відродження» та ФГ «Шевченко Плюс»). Депутати районної ради  Олександр Шевченко, Валерій Черніцький, Сергій Коновальчук, Тетяна Романченко, Оксана Глущенко, депутати міської ради Наталія Гузнак та Євгеній Звіздовський,  ПАТ «Ліки Кіровоградщини» (завідуюча Ніна Горільська), приватний підприємець Володимир Кошман, учнівський та педагогічний колективи  КЗ НВК «Долинська гімназія загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3».
У спілкуванні з волонтерами бійці розповідали про свої бойові будні та умови проживання. Військовослужбовці наголошували, що вони дійсно відчули тепло рідної домівки, піклування земляків і впевнені в тому, що тільки разом, підтримуючи один одного, ми здобудемо для  України  довгоочікуваний мир.

210220171

wp_20170218_12_16_541_pro