ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЬНИКА

14.09.2018

2Так незвичайно називалося свято «День Позашкільника» в комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради», яке сповістило всіх дітлахів, що хочуть рости творчими, активними, талановитими, про початок нового навчального року.
На свято завітали заступник голови Долинської районної ради Бабенко Лілія Вікторівна та голова Долинської районної державної адміністрації Омельченко Сергій Петрович. Лілія Вікторівна привітала керівників гуртків та їх вихованців з початком нового творчого навчального року та побажала всім миру, злагоди, здоров’я , нових здобутків та творчих успіхів. Лілія Вікторівна та Сергій Петрович подарували дітям для занять туристичне спорядження і спортивний інвентар.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Гадірова  Оксана  Вікторівна вручила гуртківцям, які здобули перемоги у міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах,  грамоти  й дипломи.
Директор  КЗ «ЦДЮТ Долинської районної ради» Марущак Ірина Миколаївна  привітала присутніх зі святом і побажала, щоб наступний навчальний рік був ще багатшим на заходи, конкурси та перемоги.
Гарного настрою всім присутнім додали виступи  вихованців вокального гуртка «Горицвіт» (керівник  Реп’яшник Л.А.) та гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник  Ісаєв С.Б.).

5

3

7

2