Долинським старшокласникам провели презентацію Новгородківського професійно-технічного училища № 36

25.05.2017

sam_1461-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f24 травня 2017 року в актовій залі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» відбулася презентація  Новогородківського професійно – технічного училища № 36 для старшокласників міста Долинська. На зустрічі були присутні  голова районної ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Зеленокорінна, начальник відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації Оксана Гадірова, директор професійно-технічного училища       № 36 смт. Новгородка Олег Вєтров та заступник директора з навчально – виробничої роботи Вікторія Чорна.
Профорієнтаційна робота представників профтехучилища була  спрямована на залучення до вступу випускників шкіл Долинської до зазначеного закладу, учнів ознайомили з напрямками навчання, спеціальностями, які отримують студенти профтехучилища та перспективою працевлаштування за спеціальністю в майбутньому.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Зеленокорінна, звертаючись до присутніх, повідомили, що проводиться активна робота по створенню філії професійно – технічного училища № 36 смт. Новгородка на базі КЗ «ДолинськаЗШ І-ІІІ ст. №1  Долинської районної ради», що дасть змогу майбутнім випускникам здобувати професійно – технічну освіту в місті Долинська та залишитися працювати на підприємствах рідного міста та району.
Учасники зустрічі  з задоволенням подивилися концертну програму – яскраві художні номери і виступ представників Долинського  осередку обласної федерації панкратіону, вихованців спортивного клубу «Легіон».

sam_1459

sam_1476

sam_1471

sam_1488