Долинській дитячо-юнацькій спортивній школі виповнилося 50

08.10.2018

dsc_00185 жовтня 2018 року в районному Будинку культури (МЦ «Червона калина»)  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 50-річчя дитячо-юнацької спортивної школи, яку було відкрито у 1968 році, першим директором було призначено Віктора Маненка, випускника Київського державного інституту фізичної культури і спорту. У 1969 році директором ДЮСШ призначають Івана Зімича, досвідченого фахівця. В подальшому спортивну школу очолювали Григорій Педюра, Анатолій Кудрявцев, Григорій Бондюк та Григорій Москалець. З 1999 року на посаді директора працює вихованець спортивної школи Руслан Бондюк.
Більше сорока випускників спортивної школи закінчили вищі навчальні заклади з фізичної культури і присвятили себе роботі тренерів – викладачів спортивних шкіл та стали вчителями фізичної культури в загальноосвітніх школах.
На свято було запрошено багато гостей, ветеранів спорту, випускників спортивної  школи. З визначною подією спортсменів привітали голова районної ради Ірина Бондаренко та голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток спорту керівників-ветеранів та ветеранів-тренерів Григорія Педюру, Григорія Бондюка, Євгенія Бондюка, Лілію Педюру, Сергія Строну, Сергія Гараля, Олега Шеперова, Василя Заїку та Руслана Бондюка нагороджено Грамотами райдержадміністрації та районної ради.
За активну співпрацю,  підтримку та розвиток  спорту в районі були відзначені Петро Костючок, Микола Пащенко, Микола Черкун, Сергій Зеленокорінний, Олександр Шевченко, Анатолій Василюк, Максим Собко, Валерій Зінченко, Валерій Григоренко, Володимир Чемерда, Сергій Лабазнюк, Павло Велюнець, Юрій Тупота, Анатолій Ілляшов, Сергій Каплунов.
З вітальними словами до присутніх звернулися ветерани спорту Євгеній Бондюк та Григорій Педюра, керівники закладу Руслан Бондюк та галузі освіти в районі Оксана Гадірова, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту ОДА Уляна Соколенко та головний спеціаліст управління ОДА Ігор Ліподат, ветерани-тренери та колишні випускники ДЮСШ. Кращі спортсмени відділень легкої атлетики, волейболу, футболу, баскетболу,дзюдо, гирьового спорту та настільного тенісу за високі спортивні досягнення були нагороджені грамотами та подяками.
Привітання супроводжувалися виступами зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Веселка» та ансамблю спортивно-бального танцю «Бомонд», солістів районного Будинку культури Олени Волкової, Наталії Пономарьової, Наталії Коваль та Марини Брошеван.
Ще раз побажаємо спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси спортивних перемог, довголіття та успіхів у всіх починаннях!

dsc_0005

dsc_0003

dsc_0012

dsc_0016

dsc_0018