Долинчани вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018

gedc222915 лютого 2018 року долинчани  вшанували учасників бойових дій на території інших держав та відзначили 29-у річницю виведення військ з Республіки Афганістан.Представники районної та міської влади, воїни – інтернаціоналісти,  громадськість взяли участь у панахиді за загиблими воїнами, яка відбулася в Свято-Успенській церкві.
Біля пам’ятного знаку «Воїнам – інтернаціоналістам» в Меморіальному парку Слави учасники заходу вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули на війні, хвилиною мовчання та покладанням квітів. На їх честь трикратними залпами прозвучав військовий салют.
По закінченню всіх запросили на урочистості та патріотичний концерт, який відбувся у Комунальному закладі «Районний культурно-дозвіллєвий центр Долинської районної ради».
Голова районної ради Ірина Бондаренко, звертаючись до воїнів-інтернаціоналістів,  подякувала за їхню честь, мужність і стійкість. Вона зазначила, що учасники війни в Афганістані були й залишаються у пам’яті солдатами, котрі належно виконали свій військовий обов’язок і сьогодні, в складні для країни часи, проявляють героїзм і мужність на Донбасі, є наставниками для молодих бійців-воїнів АТО та на власному прикладі демонструють справжній патріотичний дух українського воїна.
У ході урочистостей за активну громадянську позицію, значний внесок у розвиток діяльності районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) учасників бойових дій Миколу Булавку, Олега Великорода, Олександра Самолюка та Павла Чуприну було нагороджено Грамотою Долинської районної державної адміністрації та районної ради.
Після закінчення урочистих заходів учасники зібрання поклали квіти до могил  побратимів.

gedc2202

gedc2213

gedc2224

gedc2225

gedc2223

gedc2226

gedc2254

gedc2244

dsc_0029

dsc_0026

gedc2263

gedc2265

gedc2243

gedc2229