Долинчани зустріли волонтера Корпусу Миру

30.10.2018

dsc_005029 жовтня 2018 року у  Комунальному закладі «Районна бібліотека для дітей Долинської районної ради» відбулася зустріч Келлі Джо, представника Корпусу Миру в Україні, яка прибула до нас  з міста Мейсон штату Айова  США в рамках проекту «Молодіжний розвиток» і протягом двох років працюватиме у районній бібліотеці для дітей. Привітали представника Корпусу Миру голова районної ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Зеленокорінна, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації   Людмила Кащеєва та побажали  яскравих вражень, реалізації всіх планів  та приємного перебування  на Долинщині.
Зустрічали Келлі в кращих українських традиціях хлібом-сіллю та піснею користувачі районної бібліотеки для дітей та учні КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради” з вчителями Ларисою Устенко та Наталією Березенко, працівники відділу культури, туризму та культурної спадщини.
Келлі Джо, звертаючись до учасників зустрічі, зазначила, що вона  уже відчуває себе частиною спільноти і має багато планів та задумів, які буде впроваджувати протягом двох років роботи.

dsc_0013

dsc_0031

dsc_0037

dsc_0050