Долинщина вшанувала ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2016

14 грудня 2016 року українці вшановують сильних і мужніх людей, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.
До Дня  вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у  Долинській відбулися заходи: в Свято-Успенській церкві пройшла громадська панахида, біля пам’ятного знака «Землякам –Чорнобильцям» відбувся мітинг та покладання квітів за участі керівництва району та міста, представників установ та організацій, ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадськості.
У залі засідань районної ради ліквідаторам аварії вручили грамоти районної ради та районної державної адміністрації, для учасників заходу відбувся концерт, а по закінченні урочистої частини – засідання «круглого столу». Керівництво району, представники управління Пенсійного фонду України в Долинському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та члени районної організації «Союз Чорнобиль» обговорили питання стану фінансування програм,  пенсійного та медичного забезпечення чорнобильців та інші.
У заходах взяли участь голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної ради Лілія Бабенко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, міський голова Віра Тернавська, голова Долинської первинної організації «Союз Чорнобиль» Володимир Сорока, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадськість.