Долинщина вшанувала ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2015

GEDC0978Сьогодні   біля пам’ятного знаку  «Чорнобильцям-землякам від вдячних  долинчан» в м. Долинська відбулися заходи  до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в яких взяли  участь  керівництво району та міста, трудові колективи підприємств , установ, організацій, осередків політичних партій, учнівська молодь, жителі міста.

Учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щорічно вшановують 14 грудня – у день закінчення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком станції. Участь у спорудженні саркофагу в 1986-87 роках взяли близько 90 тисяч жителів держави, у тому числі й представники нашого району. 

Звертаючись до ліквідаторів, які майже 30 років тому працювали біля реактора, очільники району та міста зазначили,  що ліквідатори врятували не лише Україну і не лише Європу, а фактично увесь світ.

Присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Згодом у залі засідань  Долинської районної ради відбулася зустріч учасників ліквідації техногенної катастрофи з керівництвом району та міста.

GEDC0986

GEDC0978

GEDC1007

GEDC1004