Долинщина вшанувала пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2016

GEDC1235Сьогодні Долинщина, як і вся Україна, вшановує учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося пройти крізь війни та збройні конфлікти на усіх континентах..
27 років тому, 15 лютого 1989 року , остання колона радянських військ залишила Афганістан. Це день пам’яті, і скорботна дата для тих, хто пережив біль від втрати бойових друзів, та понад усе цінує бойове товариство і людську гідність.
У бойових діях на території Афганістану взяли участь понад 160 тисяч солдатів і офіцерів з України, понад 8 тисяч зазнали поранення, більше 3тисяч загинули.
Урочисті заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбулися  в залі районного культурно-дозвілевого центру міста Долинська за участю керівництва району, учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, воїнів запасу, депутатів районної рад, представників трудових колективів та громадськості міста.
До присутніх на зібранні звернулися голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник  голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Гронт, голова районної організації ради ветеранів України Микола Почапський та військовий комісар Долинського районного військового комісаріату Олег Кононюк.
По закінченю урочистої частини відбувся святковий концерт .
Громадською ходою учасники заходу пройшли в парк Слави до пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам Долинщини» та Стели загиблим воїнам- афганцям, прикордонникам,  хвилиною мовчання  вшанували пам’ять українців, загиблих в бойових діях на усіх континентах,  та  поклали квіти.

GEDC1177

GEDC1187

GEDC1186

DSC_0187

GEDC1235