Долинщина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2017

gedc164414 грудня, у день закінчення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції, Долинщина вшанувала  учасників ліквідації наслідків цієї страшної катастрофи. Розпочалися заходи  в Свято-Успенській церкві, де  пройшла  громадська панахида,
Біля пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям від вдячних долинчан» відбувся мітинг , на якому були присутні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, члени їх сімей, керівники району та міста, представники установ, організацій та жителі міста Долинська.
До учасників заходу звернулися голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, міський голова Віра Тернавська, голова Долинської первинної організації «Союз Чорнобиль» Володимир Сорока.
Голова районної ради Ірина Бондаренко подякувала учасникам ліквідації аварії за героїзм, за мужність та самовідданість, сміливість та відвагу та побажала міцного здоров’я, благополуччя, спокою, миру та злагоди.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради прийдешніх поколінь.
Після мітингу у приміщенні КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр Долинської районної ради»  відбулася зустріч ліквідаторів  з керівництвом району та міста, під час якої  присутні  обговорили  питання соціального захисту, пенсійного забезпечення, та  медичного обслуговування  учасників ліквідації аварії  на Чорнобильській АЕС.

gedc1640

gedc1637

gedc1656