Долинщина відзначила 74-у річницю визволення від фашистських загарбників

12.03.2018

gedc243612 березня 2018 року Долинщина відзначає 74-у річницю визволення міста Долинська та Долинського району від фашистських загарбників!
Друга світова війна та її складова – Велика Вітчизняна війна – це особлива сторінка в історії кожного населеного пункту як нашого району, так і країни в цілому. Тисячі воїнів віддали свої життя, визволяючи Долинщину. Вічна слава полеглим у боях та усім, хто пішов із  життя від ран, хвороб і голоду. Особливі слова подяки – ветеранам, які ціною свого здоров’я та життя  забезпечили мир на рідній землі.
12 березня 2018 року у Меморіальному парку Слави з нагоди 74-ї річниці визволення міста Долинська та Долинського району від фашистських загарбників проведено урочистий мітинг.
У заході взяли участь голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, міський голова Віра Тернавська, представники державних установ, підприємств, організацій району, громадськість.
З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Віра  Тернавська та голова районної організації ветеранів України Микола  Почапський, які ще раз пригадали історію визволення міста та району від гітлерівських загарбників та побажали всім міцного здоров’я, щастя, достатку та  мирного неба.
Всіх загиблих у роки війни вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліску Слави, Стели пам’яті та  Алеї Героїв.

gedc2420

gedc2423

gedc2431

gedc2434

gedc2436