Долинщина урочисто відзначила День Державного Прапора України

25.08.2016

GEDC245823 серпня 2016 року Долинщина разом з усією Україною урочисто відзначила День Державного Прапора України.

Вранці біля адміністративної будівлі районної ради зібралися представники установ, підприємств та організацій  району, учасники АТО, мешканці міста де відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора україни. Перед підняттям прапор освятив Благочинний Долинського округу, настоятель Свято-Успенської церкви протоієрей Віктор Місяйло.

Почесне право підняти прапор було надано голові громадської  організації «Районна спілка воїнів – учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадиму Мирошніченко та учням ЗОШ № 2.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, міський голова Віра Тернавська. Очільники району та міста привітали всіх з Днем Державного Прапора та 25-ю річницею незалежності України побажали миру, щастя, добра та щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України. Кращих працівників різних галузей та волонтерів було нагороджено обласними і районними відзнаками.

Згодом усі присутні пройшли урочистою ходою до Меморіального парку Слави, де поклали квіти до братської могили та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих у Другій Світовій війні.

Опісля керівництво району, воїни-учасники АТО та учасники зібрання прибули поклали квіти до місця поховання загиблих на сході України героїв-земляків Івана Яковенка та Ігоря Паславського,  вшанувавши хвилиною мовчання пам”ять тих, хто віддав своє життя заради миру та цілісності України, заради щастя прийдешніх поколінь.

GEDC2445  GEDC2448

 

GEDC2453  GEDC2458

 

GEDC2467  GEDC2476

GEDC2473  GEDC2474

GEDC2486   GEDC2491

GEDC2504  GEDC2506

GEDC2509