До Дня медичного працівника

19.06.2017

gedc165516  червня , напередодні Дня медичного працівника, в МЦ «Червона калина» відбулися урочисті заходи та святковий концерт.
З привітанням до учасників зібрання звернулися голова Долинської районної ради Ірина Бондаренко , голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, перший заступник міського голови Сергій Цуканов.
Вітаючи медичних працівників з професійним святом,  Ірина Бондаренко  зазначила, що здоров’я нації, здоров’я кожного громадянина – це найбільший скарб держави, це найцінніше, що є у кожної окремої людини. Тому  праця лікарів нелегка і  відповідальна, бо, крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил. Голова районної ради підкреслила, що розуміючи всю складність роботи медиків  у нинішніх умовах реформування медичної галузі, керівники територіальних громад району  вважають за свій обов’язок співпрацювати з закладами медицини заради нашої спільної мети – покращення та збереження  здоров’я людей. Свідченням такої співпраці є надання субвенцій  міською, селищною, сільськими  радами району  для підтримки та розвитку закладів охорони здоров’я.  Так на виконання ремонтних робіт у терапевтичному відділенні залучено близько  176,0  тис. грн. субвенцій сільських  рад, з районного бюджету для придбання автомобіля для центральної районної лікарні виділено 820 тис.грн., 60 тис.грн. з районного бюджету передбачено для ремонту електромережі та встановлення лічильника в Маловодянському ФАПі.
Побажавши всім присутнім благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, Ірина Бондаренко запевнила, що питання  соціального захисту медичних працівників, можливості забезпечення житлом молодих спеціалістів та залучення висококваліфікованих медичних кадрів в районі завжди є і будуть першочерговими в діяльності органів місцевого самоврядування нашого району.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок в охорону здоров’я населення району та з нагоди відзначення професійного свята Дня медичного працівника, кращим працівникам галузі вручили спільні Грамоти районної  державної адміністрації та районної ради.
Відзнаки отримали: Батитель Ніна Федорівна, Гринішина Ольга Вікторівна, Давидовська Любов Григорівна, Косінська Наталія Миколаївна, Куцуруба Любов Анатоліївна, Крамаренко Лілія Леонідівна, Наумчук Тетяна Олександрівна,Новосел Валентина Василівна, Паславська Олена Павлівна, Пісарєва Севіль Садаївна, Попко Тамара Іванівна.

         Музичні вітання подарували медикам аматори сцени Долинського району.

gedc1570

gedc1584

gedc1587

gedc1655