До уваги жителі Долинського району!

30.03.2020

28 березня 2020 року  відбулося екстрене засідання оперативного штабу з питань запобігання поширенню на  території району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019- nСоV у звязку з виявленням двох позитивних експрес – тестів у хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні  в інфекційному відділенні КНП «Долинська ЦРЛ» та встановлення в них підозри на зараження COVID-19.
За інформації завідувача Долинського районного лабораторного відділення ВП Новгородківського міжрайонного відділу  ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» вказані тести не підтверджують на 100% наявність в людини захворювання на респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Для точного визначення даного захворювання аналізи хворих осіб направлено до м. Кропивницький для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР діагностики), що надасть можливість встановлення точного діагнозу.
Про результати досліджень проінформуємо додатково.
Закликаємо жителів та гостей Долинського району суворо дотримуватися правил карантину, а саме, залишатися вдома та дотримуватися правил особистої гігієни.
Основним завданням є не допустити поширення епідемії на території нашого району! Будьте здорові!