Заступник голови районної ради взяла участь у роботі колегії райдержадміністрації та семінар-нараді з головами рад району

13.07.2017

gedc008013 липня 2017 року заступник голови районної ради Лілія Бабенко взяла участь у роботі колегії районної державної адміністрації, яку провів   заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ та організацій, голови та секретарі рад району, представники районних засобів масової інформації. На засіданні були розглянуті питання: про стан роботи із зверненнями громадян у І півріччі 2017 року; про стан виконавської дисципліни, організацію виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій у І півріччі 2017 року; про хід виконання районної програми щодо реалізації в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017 рік.
Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії прийняли відповідні рішення.
По завершенню роботи колегії відбулася нарада з міським, селищним, сільськими головами рад району, на якій було розглянуто ряд питань.
По питанню «Про організацію громадських робіт» виступила директор районного центру зайнятості Марина Соловйова, яка зазначила, що районним центром зайнятості вживаються відповідні заходи для організації та проведення громадських робіт, подякувала Молодіжненському селищному голові, Лаврівському, Суходільському і Василівському сільським головам за максимальне залучення людей, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, на тимчасові громадські роботи. В той же час, є сільські ради, які зовсім не зацікавлені в проведенні цієї роботи, не опікуються громадянами, мешканцями підвідомчих територій, які є тимчасово безробітними. Марина Анатоліївна звернулася до керівників органів місцевого самоврядування: проаналізувати дане питання і всебічно сприяти організації та проведенню громадських робіт.
Наталія Майстренко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, акцентувала увагу  голів та секретарів місцевих рад на необхідності проведення відповідної роботи та тримати на постійному контролі сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, особливо, якщо в них є малолітні діти. З метою недопущення загрози життю і здоров’ю дітей, необхідно проводити роботу з батьками, тісно співпрацювати з службою, бути небайдужими громадянами.
Інна Білаш, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  звернулася до керівників органів місцевого самоврядування щодо необхідності введення фахівців із соціальної роботи до штату центру, це дасть можливість працювати на упередження, адже на першому місці повинно бути одне – здоров’я і якість життя дитини.
Учасники семінару також обговорили організацію та проведення на території району 26-ої річниці незалежності України.

gedc0080

gedc0084