Заходи з нагоди Дня Конституції України

27.06.2019

gedc738027 червня, напередодні Дня Конституції України, біля адміністративної будівлі Долинської районної ради відбулися урочисті заходи. Розпочалися урочистості з церемонії підняття Державного Прапора України.  Право підняти прапор було надано голові громадської організації «Районна спілка воїнів – учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадиму Мирошніченку та представникам учнівської молоді Діані Бадії та Юрію Микитенку.
З вітальними словами  до учасників заходу звернулися голова районної ради Ірина Бондаренко та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона. Вітаючи присутніх з черговою річницею Конституції України, голова районної ради зазначила, що прийняття Конституції довело правильність вибору наших предків, які ціною власного життя боролися за право на існування своєї мови, нації, держави. Адже саме 28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу. У нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон , який визнав вищою цінністю людину, який став фундаментом розвитку соціальних та політичних відносин, гарантом забезпечення прав та свобод людини та громадянина. Ірина Петрівна побажала присутнім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди, упевненості у майбутньому, здійснення найзаповітніших бажань. Гордістю за рідну землю були сповнені слова привітання від учениці КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Долинської районної ради» Анни Басюк.
Кращих фахівців різних галузей було нагороджено обласними та районними відзнаками. У виконанні  Наталії Пономарьової, Влади Пшебильської, Оксани Побережної, Анни Косінської, Марини Брошеван прозвучали пісні про Україну та любов до рідного краю. Юні учасники ансамблю спортивного бального танцю “Бомонд”  подарували присутнім хореографічну композицію.
На завершення учасники зібрання поклали квіти до могил долинчан, які загинули, захищаючи нашу свободу на сході України, до пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету України», білборду  «Герої не вмирають» та барельєфу Ольгерда Бочковського.

gedc7349

gedc7343

gedc7348

gedc7354

gedc7356

gedc7359

gedc7364

gedc7380

gedc7369

gedc7382

gedc7384

gedc7389

gedc7400

gedc7402