Заходи з нагоди Дня Конституції України

27.06.2017

dsc_000327 червня, напередодні Дня Конституції України, біля флагштоку адміністративної будівлі Долинської районної ради відбулися урочисті заходи.Розпочалися урочистості з церемонії підняття Державного Прапора України  Право підняти прапор було надано голові громадської організації «Районна спілка воїнів – учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадиму Мирошніченку та учаснику  антитерористичної операції Євгену Левченку.
З вітальними словами  до учасників заходу звернулися голова районної ради Ірина Бондаренко та міський голова Віра Тернавська. Вітаючи присутніх з черговою річницею Конституції України, голова районної ради зазначила, що  саме Конституція наголошує, що  найбільша  цінність, яка є у світі – це людина, що саме   Конституція стоїть на захисті нашого життя , здоров’я, честі , гідності, свободи і безпеки і є головним оберегом державності та демократії, гарантом незалежності та соборності України . Ірина Бондаренко побажала всім миру, міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному майбутньому нашої рідної держави.
Кращих фахівців різних галузей було нагороджено обласними та районними відзнаками. Справжнім подарунком до свята  для  присутніх стала концертна програма ,  під час якої  прозвучали пісні та вірші  про Україну та любов до рідного краю. Юні учасники ансамблю спортивного бального танцю “Бомонд”  зачарували присутніх вишуканою хореографічною композицією.
На завершення всі учасники зібрання поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.

dsc_0003

dsc_0026

dsc_0062

dsc_0066

dsc_0074

p70627-095243