За «круглим столом» ділилися думками і будували плани

18.01.2018

p80117-14010817 січня 2018 року за «круглим столом» відбулася зустріч керівників району – голови районної ради  Ірини Бондаренко та голови районної державної адміністрації Сергія Омельченка з  координатором районного парламенту дітей Світланою Микитенко та лідерами учнівського самоврядування міських шкіл.

Сучасна молода людина, яка житиме і діятиме в умовах постіндустріального суспільства, повинна вміти гнучко адаптовуватися до різноманітних життєвих ситуацій, самостійно отримувати необхідні знання, вміло застосовувати їх на практиці, бути суспільно активною, комунікабельною, контактною в різноманітних соціальних групах, уміти критично мислити, попереджувати конфліктні ситуації або вміло виходити з них (оволодіти системою життєвої компетентності).

Районний парламент дітей – це та модель сучасного суспільства, де молодь навчається  самоорганізації, формуванню високого рівня правової культури, готовності до співпраці, схильності до творчої діяльності, толерантності, терпимості, вмінню вести діалог, шукати і знаходити компроміси.

На зустрічі, яка відбулася, діти поділилися своїм баченням розвитку нашого району. Голова парламенту Влад Глібовський проінформував присутніх про проведену роботу у 2017 році, озвучив узагальнені пропозиції членів парламенту, зокрема,  щодо організації дозвілля – облаштування на території міста майданчика для катання на роликах та ковзанах, відкриття кінотеатру та багато іншого.

Голова районної ради Ірина Бондаренко, спілкуючись з юними парламентарями,  зазначила, що проведення даної зустрічі було ініційовано тому, що влада велику увагу приділяє розвитку дитячого самоврядування, адже основні поняття про свою роль в громаді, громадянську відповідальність, активну життєву позицію та раннє професійне самовизначення у людини формується, починаючи із дитинства. Вона також запросила юних парламентарів до участі в роботі постійних комісій та сесії районної ради. 

22 січня в Україні відзначається День Соборності України, тож учасники «круглого столу», під мелодію пісні «Моя Україна», створили «Ланцюг єднання» на знак того, що лише в єдності сила і міцність нашої держави.

Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці та була пізнавальною для учнівської молоді.

p80117-140120

p80117-140108

p80117-140035