За участю голови районної ради

26.02.2016

DSC_067625 лютого 2016 року голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації з питань виконання бюджету.

Незважаючи на тимчасові складнощі, абсолютно усі захищені статі видатків були профінансовані в повному обсязі, а обласний бюджет у 2015 році виконаний. За офіційною інформацією, в порівнянні з 2014 роком, надходження до місцевого бюджету зросли  на 39.3%, загальний фонд збільшився на 37.8%.

Учасники засідання також обговорили  питання освіти і охорони здоров’я. При плануванні бюджету на 2016 рік передбачається збільшити фінансування цих галузей.

Враховуючи введення системи електронних державних закупівель, рекомендували регулярно проводити моніторинг зекономлених коштів.

За словами керівництва області, одним з шляхів збільшення місцевого бюджету може стати створення підприємств з переробки сировини, виробниками якої є наша область. Експортування вже готової продукції може значно збільшити надходження до бюджету і створить додаткові робочі місця.

Головне завдання на 2016 рік – підвищити рівень життя населення та ефективно використовувати наявні ресурси.

(За матеріалами сайту облдержадміністрації)

DSC_0676