За участю голови районної ради

26.05.2016

Вчора, 25 лютого, голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у засіданні  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради.

Під час засідання Координаційної ради з представниками органів місцевого самоврядування області Олександр Чорноіваненко зазначив,  що обласна рада стане методичним та координуючим центром із питань місцевого самоврядування. Також голова обласної ради акцентував увагу присутніх на тому,  що сьогодні органи місцевого саморядування несуть відповідальність за людей, за громади, які їх обрали. Ми повинні стати єдиним центром впливу на вирішення їхніх проблем. Голови районних рад одностайно підтримали пропозицію продовжити діяльність Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Нагадаємо, що метою дорадчого органу є  вироблення узгоджених пропозицій з питань розвитку місцевого самоврядування та координація діяльності місцевих рад області, спрямованої на забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку територій.

Члени Координаційної ради обговорили та затвердили план її роботи на 2016 рік.

На нараді було порушено низку питань, які турбують  виборців. Зокрема, щодо реформування медичної галузі як в Україні, так і на Кіровоградщині. Доповіли з даного питання народний депутат України Костянтин Яриніч та екс-міністр охорони здоров’я Грузії Сандро Урушадзе. Гості відповіли на численні питання присутніх.

Про деякі питання мобілізаційних заходів поінформував військовий комісар Кіровоградської області Ярослав Кучер. Ознайомив з Указом Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016 “Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України”. Відповідно до зазначеного Указу  за Кіровоградщиною закріплено 5 військових частин Збройних Сил України та 2 військові частини Національної гвардії України.

Олександр Чорноіваненко закликав представників територіальних громад долучитися до шефської допомоги нашим військовим та внести необхідні зміни чи доповнення до затверджених раніше відповідних програм.

З метою забезпечення тіснішої взаємодії з органами місцевого самоврядування та більш ширшого інформування виборців про життя територіальних громад голова обласної ради запропонував районним радам оперативно розміщувати важливу інформацію з регіонів на офіційному сайті Кіровоградської обласної ради.

(За матеріалами офіційного сайту обласної ради)