За участю голови районної ради

08.09.2016

dsc_000108 вересня 2016 року голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, яку проводив голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, за участю  керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ та організацій, селищного та сільських голів, представників районних засобів масової інформації.

Порядок денний:

-Про стан підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року доповів начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Сергій Половенко.

-По питанню виконання програми зайнятості населення Долинського району на період до 2017 року заслухали начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяну Іващенко.

-Стан підготовки до проведення в районі комплексу осінньо-польових робіт охарактеризувала заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Величко.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання питань.

По закіченню засідання колегії очільники району провели  нараду з керівниками органів місцевого самоврядування  з питань  подальшої роботи неврологічного відділення центральної районної лікарні, яке працює у селищі Молодіжне та організацію роботи по створенню ДНЗ на території Новогригорівської Першої сільської ради.

За підсумками наради рекомендовано міській, селищній та сільським радам району розглянути на сесіях відповідних рад питання щодо виділення субвенції районному бюджету для утримання неврологічного відділення центральної районної лікарні в селищі Молодіжному.

По створенню ДНЗ на території Новогригорівської Першої сільської ради дані відповідні доручення профільним структурним підрозділам РДА щодо шляхів вирішення питання.

dsc_0005

gedc2843

dsc_0001

gedc2846