За участю голови районної ради

21.08.2018

dbplyt-pfcslfyyz120 серпня 2018 року на території Гайворонського району  відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка за участі голів районних рад області. У роботі виїзного засідання взяла участь голова районної ради Ірина Бондаренко.

Перед початком пленарного засідання Координаційної ради, учасники та запрошені оглянули приміщення Завалівського ліцею-мистецької школи Гайворонської районної ради, ознайомилися з підготовкою закладу до нового навчального року.

Голови районних рад області також ознайомилися з досвідом роботи Гайворонщини у питаннях соціального і економічного розвитку територій. Перед присутніми виступили голова Гайворонської районної ради Дмитро Грабовий та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко.

Олександр Чорноіваненко у ході роботи виїзного засідання з керівниками територій поінформував про стан фінансування у 2018 році будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування в Кіровоградській області та про впровадження проекту “Забезпечення сучасними інформаційно-комунікативними системами сільських територіальних громад Кіровоградської області”, який передбачає двоетапну реалізацію. На першому етапі здійснюється будівництво 54-х веж, а на другому —  розгортання локальних мереж у кожному населеному пункті області з пріоритетним підключенням усіх соціальних об’єктів.

Голова обласної ради подякував керівникам районів за сумлінну працю та особистий вагомий внесок  в організацію проведення виїзних Координаційних рад з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради, що відбулися у Маловисківському, Новоархангельському, Світловодському і Гайворонському районах та відзначив керівників вказаних територій подяками Кіровоградської обласної ради.

Учасники засідання також ознайомилися з роботою підприємства ТОВ “Сплайн” ЛТД, що спеціалізується на обробці декоративного та будівельного каменю та відвідали цікаву екскурсію музеєм Пилипишина Г.Г.

_dsc6755-optimized2

dbplyt-pfcslfyyz1

(За інформацією офіційного сайту Кіровоградської обласної ради)