Підведено підсумки навчального року

19.05.2016

DSC_002518 травня 2016 року  в актовій залі НВК «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3» відбувся творчий звіт Центру дитячої та юнацької творчості .

Усіх гуртківців, педагогічний колектив закладу та їхніх батьків із закінченням навчального року привітали заступник голови районної ради Лілія Бабенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Гадірова. Вони дали високу оцінку роботі закладу та вручили директору Центру Ірині Марущак  грамоту педагогічному колективу за високі досягнення у розвитку позашкільної освіти в районі та за підсумками роботи за 2015- 2016 н.р.

Потішили присутніх на заході своїми танцями вихованці гуртків спортивного бального танцю «Шанс» (керівник В.Бойко) та «Бомонд» (керівник С.Ісаєв). Пісенні дарунки прозвучали з вуст вихованців гуртків Ольги Гарматюк, Олександри Цихненко, Івана Литвинова, Валерії Андрієнко. Скороход Ангеліна, вихованка гуртка «Інтелект +» (керівник Гасаненко О.С.), подарувала присутнім власний вірш «Я народилася й живу на Україні». Дейнега Максим, вихованець гуртка «Творча майстерня» (керівник Дзюба І.О.) виразив сподівання на подальше мирне майбутнє у вірші «Тим, хто не повернувся…».

DSC_0004

DSC_0025

.