Змагання в «Школі безпеки»

13.06.2017

gedc129813 червня голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь  у відкритті та проведенні районного збору-змагання за програмою громадського дитячого руху «Школа безпеки». Для учасників гостинно відчинив свої двері КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені А.С. Макаренка». Такі  змагання проводяться за ініціативи  та підтримки Управління Державної служи України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, Кіровоградського відділення Всеукраїнського дитячого руху «Школа безпеки».
Метою даного заходу є підвищення рівня знань дітей з питань безпеки життєдіяльності, формування навичок виживання в умовах дії шкідливих і небезпечних факторів природного, техногенного, соціально-економічного, криміногенного, медико-біологічного  характеру.
Звертаючись до присутніх, Ірина Бондаренко зазначила, що існування дитячого руху  «Школа безпеки» є  дуже важливим в умовах сьогодення. Адже вміння правильно оцінити обстановку , проаналізувати ситуацію, миттєво зреагувати  в  умовах підвищеного ризику є запорукою порятунку під час  непередбачуваних  ситуацій. Кожній з команд голова районної ради побажала успіху, зауваживши, що всі учасники змагань, певним чином, вже є переможцями. Адже участь у таких зборах дає змогу  показати свої знання   та застосувати на практиці вміння , які допоможуть зберегти найцінніше – здоров’я та життя людей.
11 дружних та завзятих  команд шкіл району змагалися у вмінні діяти в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях.
У випробуванні «Бойове розгортання та гасіння пожежі» перевірялося вміння  правильно діяти в надзвичайних ситуаціях техногенного характеру з використанням пожежних, гідравлічних та портативних аварійно-рятувальних пристроїв та механізмів. На цьому етапі  кращими стали команди   комунальних закладів «НВК «Долинська гімназія – ЗШ І-ІІІ ступенів № 3», «Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів» та «Маловодянська ЗШ І-ІІІ ступенів» Долинської районної ради.
Другий  етап «Рятування постраждалого в зоні техногенної аварії» передбачав перевірку вмінь проводити транспортування постраждалого в умовах підвищеної радіації з використанням засобів індивідуального захисту.
За підсумками змагань місця розподілили таким чином:

І  місце – команда КЗ НВК «Долинська гімназія- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3»;

ІІ місце –  команда КЗ «Молодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради»;

ІІІ місце – команда КЗ «Новогригорівська Перша загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» .

Переможці змагань отримали  подарунки, а всі, без виключення, учасники – подяки та грамоти за участь у змаганнях.

gedc1231

gedc1238

gedc1246

gedc1251

gedc1264

gedc1261

gedc1262

gedc1280

gedc1298

gedc1300

gedc1293