Зустріч за круглим столом

04.05.2018

gedc28274 травня 2018 року головою районної ради Іриною Бондаренко була проведена зустріч з кореспондентом Кропивницької інформаційної агенції «Центральноукраїнське бюро новин» Олексієм Горою. Представника преси цікавило питання надання медичних послуг учасникам антитерористичної операції на сході України та їх родинам, надання соціальних пільг, допомоги та підтримки демобілізованим військовослужбовцям на території  Долинського району.
Присутні на зустрічі головний лікар центральної районної лікарні Наталія Шевченко та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги, депутат районної ради та голова постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань Тетяна Романченко  надали детальну інформацію щодо послуг, які можуть отримати учасники антитерористичної операції в комунальних закладах охорони здоров’я району. Насамперед, це забезпечення безкоштовними ліками, придбаними за кошти районного бюджету, безкоштовні обстеження (УЗД, ФГДС, кардіограма, рентген, флюорографія та інші), послуги зубопротезування. Начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Тетяна Іващенко поінформувала щодо роботи, яка ведеться відповідно до районної комплексної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки, та повідомила,  що за кошти районного бюджету організовано безкоштовне харчування дітей учасників АТО в школах району, безкоштовно дана категорія дітей  може навчатись у школах естетичного виховання, надається допомога у вирішенні земельних питань та інше.
Наостанок Ірина Бондаренко наголосила  на тому, що депутатський корпус районної ради завжди відкритий  до співпраці та вирішення проблемних питань і всебічної підтримки наших захисників та їх родин.
Детальну інформацію про зустріч можна буде прочитати на спеціалізованій сторінці «Бійцівський клуб»  найближчого випуску газети «Народне слово».

gedc2827