Зустріч з ветеранським активом

03.05.2018

gedc27983 травня  2018 року голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у зустрічі з головами первинних ветеранських організацій Долинського району з нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. У вітальному слові Ірина Бондаренко зазначила , що  ветеранська  організація є гордістю Долинщини, а життєвий досвід та мудрість наших ветеранів – це безцінне надбання  та  яскравий приклад для наслідування.
Голова районної ради  та голова районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий  особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську позицію та з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні нагородили Грамотами районної держаної адміністрації голів первинних ветеранських організацій Домантович Людмилу Василівну, Куліш Любов Олексіївну, Отводенкову Віру Володимирівну та Федоріну Валентину Андріївну. Всім присутнім на зустрічі керівникам первинних ветеранських організацій вручили грошову винагороду від депутата Верховної Ради України Анатолія Кузьменка  та  подарунки від керівників району.
Голова районної організації ветеранів Микола Почапський запевнив, що і надалі ветеранська організація буде результативно працювати у тісній взаємодії з керівниками району та міста, захищаючи  права та інтереси громадян старшого покоління. Грамотами районної організації ветеранів нагороджено Варварівського сільського голову Анатолія Склярчука, Гурівського сільського голову Олену Василенко,  Іванівського сільського голову Віктора Зазвірського та  Лаврівського сільського голову Валентину Бирчу.
Зі зворушливими словами звернулися до присутніх у залі учні КЗ «Долинська загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів Долинської районної ради». Гарним подарунком для ветеранів стала яскрава концертна програма.

gedc2762

gedc2771

gedc2802

gedc2798

gedc2790

gedc2780

gedc2786

gedc2807

gedc2817

gedc2818