Зустріч з керівниками районних організацій політичних партій

27.11.2015

GEDC0834  У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Долинської районної ради шостого скликання, голова районної ради Бабенко Л.В. провела зустріч з керівниками районних організацій політичних партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів на чергових виборах депутатів Долинської районної ради у багатомандатному виборчому окрузі 25 жовтня 2015 року.
   Метою проведення зустрічі було узгодження питання порядку формування підготовчої депутатської групи з числа новообраних депутатів для розробки проекту порядку денного першої сесії районної ради сьомого скликання.
  Керівниками районних організацій політичних партій було прийнято рішення про включення до складу підготовчої депутатської групи по одному представнику від партій та внесено пропозиції щодо персонального складу.
  Склад підготовчої депутатської групи:
Леуш Юрій Андрійович від Долинської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Шевченко Олександр Григорович від Долинської районної партійної організації Аграрної партії України;
Черніцький Валерій Володимирович від Долинської районної територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в Кіровоградській області;
Григоренко Валерій Вікторович від Долинської районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;
Терещенку Віталію Юлійовичу від Долинської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»;
Зеленокорінна Інна Вікторівна від Долинської районної в Кіровоградській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
  Перше засідання підготовчої депутатської групи відбудеться 30 листопада 2015 року о 16.00 год.

GEDC0832    GEDC0833