Зустріч кандидата на посаду керівника навчального закладу з педагогічним та батьківським колективом

31.10.2019

531 жовтня 2019 року, в рамках оголошеного конкурсу, в Комунальному закладі «Маловодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради»  пройшла зустріч кандидата на посаду керівника навчального закладу Гільщанської Т.І. з педагогічним колективом та представниками батьківського комітету.
У зустрічі взяли участь голова районної ради Ірина Бондаренко; голова конкурсної комісії, заступник голови районної ради Лілія Бабенко; член конкурсної комісії від батьківського комітету, Маловодянський сільський голова Леонід Варенюк; член конкурсної комісії від батьківського комітету, секретар Маловодянської сільської ради  Сніжана Скороход, педагогічний та батьківський колективи закладу.
Ірина Бондаренко ознайомила присутніх з прийнятим районною радою  Порядком призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району,  оголошеним конкурсом та рішенням конкурсної комісії про допущення до участі в конкурсі Гільщанської Т.І. Ірина Петрівна також акцентувала увагу присутніх на дієвій співпраці сільської ради та колективу школи. Помітно, що тут приділяється належна увага розвитку матеріально-технічної бази навчального закладу, яка потребує покращення та постійного удосконалення.
Леонід Варенюк проінформував про заходи, проведені сільською радою для поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладу та пообіцяв в подальшому всебічну підтримку в створенні умов для комфортного навчання учнів та роботи педагогічного колективу.
Тетяна Гільщанська, як кандидат на посаду керівника закладу, презентувала перспективний план розвитку Комунального закладу «Маловодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради», поділилася ідеями поліпшення організації навчально-виховного процесу.
В ході зустрічі обговорили питання  розвитку освітнього середовища в умовах Нової української школи, активного впровадження сучасних навчальних технологій, використання інтернет-ресурсів, покращення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами.
Одним з важливих моментів навчально-виховного процесу є залучення батьків та мешканців громади до організації і проведення виховних заходів, гуртків за інтересами, покращення благоустрою території школи та прилеглої частини, проведення спільних спортивних та творчих заходів.
Під час зустрічі усі присутні  мали можливість оглянути освітній заклад, поспілкуватися та озвучити свої пропозиції щодо подальшої організації та розвитку навчально-виховного процесу.

%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5_viber_2019-10-31_13-40-47

1

2

15

8

5

12

7