З нагоди Дня працівників сільського господарства в обласному центрі відбулися урочисті заходи

15.11.2018

214 листопада 2018 року в обласному центрі, в приміщенні академічного українського музично-драматичного театру імені М.Л. Кропивницького відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства, у яких взяли участь голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Хоморецький, представники  сільськогосподарської галузі Долинського  району.
З привітаннями та найкращими побажаннями до присутніх звернулися очільники області, подякували аграріям за нелегку та найважливішу роботу і побажали щедрих врожаїв, міцного здоров’я та мирного неба.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, високий професіоналізм на урочистостях кращим працівникам галузі сільського господарства Кіровоградщини були вручені почесні грамоти та грамоти облдержадміністрації та обласної ради. Від Долинського району відзнаки отримали колектив Кіровоградської філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», директор – Лапай В.І. та механізатор приватного підприємства «Хоружій І.М.» – Гордієнко С.А.
Завершилися урочистості святковим концертом.

1

2