Казка відчинила дітям Чарівні двері

13.06.2018

gedc394813 червня 2018 року прилегла територія Комунального закладу «Районна бібліотека для дітей Долинської районної ради» наповнилася дитячим гомоном та сміхом – понад чотириста дітей з усього району прибули, щоб поринути у чарівний світ Казки.
Районне свято Казки відзначає цього року свій п’ятирічний ювілей, тож і програма була насичена – хода казкових героїв, шоу-програма «Лабораторія Чудес Чудакової», різноманітні локації: аквагримери, поліцейська академія, майстерня з гончарства, лялькова вистава, казковий флешмоб,  кенді бар, жива вода і кульколяндія. А ще – фотозони та майстер-класи для дітлахів.
Святковою колоною учасники пройшли до приміщення Районного будинку культури (МЦ «Червона калина»), де відбувалося основне дійство, яке складалося з двох частин – перше пройшло у глядацькій залі, друге – на прилеглій території.
З найкращими побажаннями та подарунками завітали до учасників заходу керівники району – за сприяння голови районної ради Ірини Бондаренко та голови райдержадміністрації Сергія Омельченка діти могли насолоджуватися смачними бісквітами та чупа-чупсами в кенді-барі, а Комунальний заклад  «Районна бібліотека для дітей Долинської районної ради» отримав головний подарунок – Smart TV, що надасть нові можливості для творчого розвитку юних відвідувачів.
Проведення Шоу-програми «Лабораторія Чудес Чудакової» та інших локацій  пройшли завдяки спонсорській допомозі депутатів районної ради Олександра Шевченка і Миколи Пащенка, та депутата міської ради Миколи Черкуна.
У березні цього року Районною бібліотекою для дітей було оголошено конкурс «Селфі з книгою», у якому взяли участь бібліотечні заклади району. Усі  фото, подані на конкурс, були цікавими та неординарними. Цьогоріч Дипломи переможців отримали Молодіжненський селищний та Антонівський, Маловодянський, Марфівський, Суходільський сільські Будинки культури.
У підготовці та проведенні свята брали участь працівники районної бібліотеки для дітей та районного Будинку культури, допомагали проведенню учні Долинської філії Новгородківського ПТУ №36.
Казкове свято, подароване дітям, залишило по собі яскраві спогади, подарувало гарний настрій та зарядило позитивною енергією та вірою у те, що чудеса існують, а мрії збуваються!

gedc3911

gedc3921

gedc3923

gedc3932

gedc3938

gedc3939

gedc3971

gedc3979

gedc3981

gedc3956

gedc3960

gedc3966

gedc3973

gedc3945

gedc3988

gedc3991

gedc3986

gedc3948