КЗ «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Долинської районної ради» – 25 років

29.09.2017

gedc063029 вересня  2017 року голова районної ради Ірина Бондаренко  взяла участь у святкуванні 25-річчя КЗ «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Долинської районної ради».
З року в рік, з покоління в покоління з її стін виходили учні, які ставали студентами найкращих вузів України, які прославляли і надалі прославляють наш район. Педагогічний  колектив та учні  школи організували чудовий святковий захід. Привітати рідну школу з ювілеєм зібралося багато гостей, які поспішали висловити найтепліші слова вітання.
Вітальні слова педагогічному колективу школи та всім її учням прозвучали від керівництва району, колишніх її працівників , учнів,батьків.
Звертаючись до присутніх, голова районної ради Ірина Бондаренко сказала, що Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутньому. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з випускниками й батьками.    Дійсно, вже сьогодні ця  шкільна родина працює у новому напрямі. Оновлюється тут все, починаючи від матеріально-технічних умов і закінчуючи організацією  навчально-виховного процесу.
Ірина Бондаренко побажала всім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, міцного здоров’я, сердець, сповнених любові та добра, натхненних думок й щирих почуттів.
Загалом же свято було сповнене квітів, подарунків, приємних сюрпризів, слів вітань, чудових концертних та святкових номерів.

gedc0598

gedc0593

gedc0627

gedc0630