Книжка – як захоплива подорож у новий цікавий світ

08.04.2019

05042019205 квітня  2019 року  у Комунальному закладі “Районна бібліотека для дітей Долинської районної ради” відбувся II  районний  етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання  “Книгоманія-2019” серед читачів  сьомих класів селищної та сільських  бібліотек  району. Переможці першого етапу конкурсу (13 читачів) виборювали звання «Суперчитач району».
Привітала дітей і побажала перемоги учасникам конкурсу голова районної ради Ірина Бондаренко. Головна мета проведення даного конкурсу – це популяризація читання. Він дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки.
Журі оцінювало конкурсантів за кількома критеріями: це  вміння презентувати свою улюблену книгу, популяризувати найкращі видання української та світової літератури та інше.
За результатами конкурсу перемогу здобула користувач Першотравневої сільської бібліотеки, учениця 7 класу – Валерія Рута, яка представляла  улюблену книгу  Уласа Самчука   “Марія”. Переможниця отримала  Диплом “Суперчитач району – 2019”.
Усіх учасників конкурсу за глибокі знання, популяризацію читання, креативність та ерудицію відзначено подяками.

050420192

050420193