Лікар для кожної сім’ї

25.04.2018

gedc269724 квітня 2018 року відбулася інформаційна зустріч головного лікаря комунального закладу «Долинський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Тетяни  Романченко з сільськими головами, представниками державних установ та засобів масової інформації щодо стану впровадження медичної реформи в районі в частині  підписання декларацій жителями району з сімейними лікарями, лікарями-терапевтами та педіатрами.   У заході взяли участь керівництво та представники депутатського корпусу районної ради – голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної ради Лілія Бабенко, депутати районної ради Інна Ольховська, Оксана Глущенко, Геннадій Салов, Валерій Черніцький, Галина Цуркан, Інна Вербицька-Зузу.
Тетяна Романченко проінформувала присутніх,  що  2 квітня 2018 року, в рамках медичної реформи,  в районі стартувала національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Мешканцями району вже підписано майже 4 тисячі декларацій із сімейними лікарями, педіатрами. На офіційному сайті лікарні створено електронний реєстр лікарів із переліком п’ятнадцяти  лікарів первинної ланки, де зазначені дані про кваліфікацію медиків та їх стаж роботи по спеціальності.
Головним лікарем  було надано роз’яснення щодо умов підписання декларацій:
для підписання декларації пацієнту треба прийти в медзаклад з відповідними документами (паспортом, податковим номером, мобільним телефоном а для дитини – ще й свідоцтвом про народження). Лікар не може відмовити пацієнту у підписанні декларації, поки не набрав їх максимальної кількості. З 1 липня цього року буде змінено принцип фінансування первинної ланки, який спрямований на покращення якості надання медичних послуг населенню та підвищення рівня зарплат медичних працівників.
Присутні задавали чимало запитань та  вносили пропозиції. Зокрема, сільські голови наголосили на необхідності проведення медичними працівниками роз’яснювальної роботи серед населення на підвідомчих територіях.

gedc2691

gedc2698

gedc2697