Майбутнє лісу в твоїх руках

05.04.2017

dsc_00585 квітня 2017 року голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної ради Лілія Бабенко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко долучилися до заходу, який проводився на території Дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки» в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Звертаючись до присутніх, в першу чергу до школярів, Ірина Петрівна Бондаренко зазначила, що формування бережливого ставлення до природи рідного краю є важливою складовою екологічної освіти учнів. Вагомим є те, що робота шкільного лісництва спрямована на профорієнтацію підростаючого покоління, підготовку майбутніх спеціалістів лісового господарства. Навіть найменший крок, зроблений для відтворення, охорони та захисту лісів, дуже важливий для майбутнього.
Районне керівництво, працівники Дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки»,  колектив Іванівської сільської ради, учні Веселобоковеньківського шкільного лісництва, педагогічний колектив Іванівської загальноосвітньої школи в рамках Всеукраїнської акції висадили дерева вздовж  річки Боковенька, з метою укріплення берегової лінії водойми.
Для учасників заходу було проведено цікаву та пізнавальну екскурсію по дендрологічному парку та кімнаті-музею, де зібрано історичні матеріали, фотографії та експонати  від початку заснування дендрологічного парку М.Л.Давидовим по сьогоднішній час.

dsc_0022

dsc_0024

dsc_0020

dsc_0141

dsc_0085

dsc_0114

dsc_0088

dsc_0107

dsc_0081

dsc_0129

dsc_0058